PIKNIK REKREACYJNY

17 czerwca w naszym przedszkolu z okazji kończącego się roku szkolnego odbył się kolejny już piknik rekreacyjny z udziałem zaprzyjaźnionych gości z Sekcji Sportu Poszerzonego z Seelow. Od samego rana w ogrodzie przedszkolnym rozbrzmiewała wesoła muzyka a tuż po śniadaniu wszystkie przedszkolaki wzięły udział w rozgrzewce tanecznej przygotowującej do zawodów sportowych. Sportowe zmagania dzieci były emocjonujące a ich trud i wysiłek został nagrodzony złotymi medalami. Wszyscy tego dnia byli zwycięzcami- wspaniała zabawa, dużo pozytywnych emocji, dodatkowe atrakcje - grill, wyspa owoców oraz dmuchane zamki sprawiły, że każdy był w świetnym humorze.  Coroczne zawody sportowe stały się tradycją w naszym przedszkolu. Poza niecodzienną zabawą mają na celu integrowanie dzieci ze wszystkich grup wiekowych oraz  zachęcanie ich do uprawiania sportu, przestrzegania zasad zdrowej rywalizacji  i spędzania czasu wolnego w sposób aktywny.