Bal Karnawałowy

Karnawał to czas, który nieodłącznie kojarzy się wszystkim  z  muzyką, tańcem i zabawą. Również dla przedszkolaków stanowi nie lada atrakcję- każdy tego dnia może wcielić się w ulubioną postać z bajki. Tak też było 10 stycznia w naszym przedszkolu. Od rana wszędzie rozbrzmiewała skoczna muzyka, która zapraszała do tańca przybyłych przebierańców. A rozpoznać dzieci nie było łatwo, tego dnia przedszkole wypełniło się wróżkami, królewnami, motylkami, rycerzami, piratami, policjantami oraz superbohaterami. Na dzieci czekało wiele przyjemności: niecodzienne dekoracje sal, pozowanie do zdjęć indywidualnych i grupowych, wykonywanych przez profesjonalnego fotografa, szalona zabawa przy najnowszych hitach muzycznych,  konkursy, słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się tego dnia znakomicie.