Czerwiec to czas wielu imprez i atrakcji związanych z Dniem Dziecka. Dlatego też nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczki do Mini Zoo i Parku Dinozaurów. Dzieci z grupy 5 i 6- latków spędziły niesamowite chwile na Farmie Wawrzyńca w Wawrowie. Podczas zwiedzania Mini Zoo dzieci zapoznały się z wieloma ciekawymi gatunkami kur, gołębi, królików, pawi i gęsi. Były też kozy, lamy, sarny, konie,  kucyki a nawet strusie. Największą  atrakcją dla dzieci była możliwość nakarmienia zwierząt pełnymi witamin marchewkami i jabłkami a było to dla niektórych nie lada wyzwanie. Po zwiedzaniu zwierzyńca i zabawie na placu zabaw wszyscy udaliśmy się do Karczmy pod Łosiem by tam delektować się smakiem lodowych deserów. Z kolei młodsze przedszkolaki wybrały się do Parku Dinozaurów- spacer z przewodnikiem po leśnej ścieżce edukacyjnej i  możliwość ujrzenia naturalnej wielkości modelów prehistorycznych gadów wywarł na dzieciach ogromne wrażenie. Wiele emocji wzbudziła też zabawa w odkrywcę skamieniałych szczątków ukrytego w piasku szkieletu tyranozaura .To były dni pełne niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.