Przedszkolaki pomagają zwierzętom

20 listopada dzieci z grupy 6- latków  wybrały się do schroniska dla zwierząt w Ługach Górzyckich aby przekazać zbierane w październiku dary. Gdy dotarliśmy na miejsce wszystkie dzieci były bardzo zaciekawione gdyż większość z nich nigdy nie była w schronisku. Podczas spaceru na terenie schroniska oraz  rozmowy z jego pracownikami na twarzach naszych podopiecznych malował się smutek. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób psy dostają się do schroniska oraz jak należy odpowiedzialnie opiekować się własnymi zwierzętami. To spotkanie było bardzo pouczające.  Wycieczka zorganizowana pod hasłem "Nasza paka dla psiaka", miała cel charytatywny. Jednocześnie jej celem było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz konieczność niesienia pomocy skrzywdzonym i bezbronnym zwierzętom.  Dziękujemy rodzicom wszystkich przedszkolaków za zaangażowanie w zbiórkę darów dla zwierzaków, dziękujemy również tacie Wiktora, który tego dnia w ramach współpracy wybrał się z nami na wycieczkę.    Serdecznie     dziękujemy sponsorowi firmie turystyczno- przewozowej M. Paszkiewicz za transport do schroniska.

Apelujemy do wszystkich POMAGAJCIE, bo naprawdę warto!