Żegnamy przedszkole

24 czerwca w naszym przedszkolu pożegnaliśmy absolwentów przedszkola. Wszystkim dzieciom gratulujemy ukończenia przedszkola i życzymy samych sukcesów na drodze przyszłych obowiązków szkolnych. Dziękujemy również rodzicom za wieloletnią i owocną współpracę.

Nasze prace 4-latki:)

Dzieci z grupy 4- latków mają wiele pomysłów na zabawy w domu: gotują, rysują, malują, wycinają, budują, stemplują i wykonują wiele, wiele imponujących prac, z którymi dzielą się z nami tutaj. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć. Fantastycznie Was widzieć 4- latki:)

Nasze prace 3- latki:)

Do grona naszych artystów dołączyły dzieci z grupy 3- latków. Michalina wykonała wraz z siostrą Marceliną zdrowy pociąg a Fabianek kolorową gąsienice. Wspaniałe prace:)